Bir sonraki


TCG ANADOLU - ÖZELLİKLERİ (DENİZE İNDİRİLDİ SON DURUM 2019)

8 Görüntülendi
admin
2
yayınlandı 11 Jun 2019 / İçinde Diğer

TCG ANADOLU AMFİBİK HÜCÜM GEMİSİ - ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI (4 MAYIS'TA DENİZE İNDİRİLECEK)

TCG Anadolu ne zaman denize indirilecek ? TCG Anadolu bir uçak gemisi mi yoksa helikopter gemisi mi ? TCG Anadolu son durum 2019 , Tcg anadolunun özellikleri ve detayları neler. Türkiye neden uçak gemisi yapıyor. Tcg anadolu denize indirildi mi ? Ne kadarı yerli ve milli. Tcg anadoluda f35b olacak mı ?

YEDEK KANALIMIZ:
http://youtube.com/zevklikanal2

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ:
Youtube: https://youtube.com/zevklikanal
Twitter: https://twitter.com/zevklikanal
Facebook: https://facebook.com/zevklikanal
Blogger: https://zevklikanal.blogspot.com
Tumblr: https://tumblr.com/blog/zevklikanal
Pinterest: https://tr.pinterest.com/zevklikanal

YAYIN PLANI : Her hafta sonu pazar günü; savunma sanayisi , bilim , kültür veya tarih kategorisinden bir video yapmaktayım.Ayrıca diğer günlerde de bazen video gelmekte yayın planı harici videoları kaçırmamak için abone olup bildirimleri açmayı unutmayın:)

Misyonumuz Türkiye ve diğer ülkelerde ki her türlü bilim, kültür, tarih ve savunma sanayi aşıklarına özel video hazırlamaktır.Vizyonumuz ise 2020 yılına kadar en az 100bin aboneye ulaşmaktır.

UYARI : Videolardaki tüm kısa videolar ve fotolar "Creative Commons" politikası olanlardan veya "Adil Kullanım" esasına göre incelenir alınır.Akabinde "Eleştiri ve Eğitim" politikası niteliğinde anlatılır.Müzikler remix parçalardan "Adil Kullanım ilkesine" göre telifsiz olanlardan seçilmektedir.Buna rağmen hak iddaa ettiğiniz silinmesini istediğiniz bir içerik var ise mail yoluyla "Kanıt ve kurumsal kimliğiniz ile birlikte" belirtiniz aksi takdirde dikkate alınmayacaktır.Saygı ve sevgilerle...

MAİL: İş birliği veya farklı bir konuda bize ulaşmak için;
zevklikanal@gmail.com

ZK - Germany - Essen
Bilim videoları, yeni haberler, uzay belgeseli, türkçe belgesel, garip olaylar, silah videoları, eğlenceli videolar, teknoloji haberleri,Türk savunma sanayi, ilginç bilgiler, tarih videoları.

Daha fazla göster
Facebook Yorumları

Bir sonraki